בובות אלכוהול

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 

לחפש את האטרקציה הכי מרגשת שאפשר להוסיף לאירוע כמו חתונה זו בהחלט משימה לא קלה, שכן יש היום הרבה אנשי מקצוע שיוכלו להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע עם ניסוין של יותר משלוש שנים ואם אתם רוצים להיות בטוחים שכל שירות שהוא יציע לכם יהיה איכותי, דעו שהגעתם למקום הנכון! לא תמיד קל להרקיד את האורחים ולגרום לכולם לעלות אל רחבת הריקודים, וכדי שזה יקרה מומלץ לשלב, בין היתר, בובות אלכוהול.

מדובר על 2 בובות גדולות: גרגוס ושיבס, אשר בכל אחת מהן יהיה מפעיל. הבובות ענקיות ומגיעות לגובה של 3.5 מטרים ואתם תראו שאיתן קהל האורחים שלכם לא יוכל שלא לעלות אל רחבת הריקודים, אז למה שלא תיפנו אלינו עוד היום להזמנת השירות הזה? הבובות לא רק גורמות לכולם לרקוד אלא גם מוזגות לקהל אלכוהול, דבר שהוא כשלעצמו לוקח את האירוע צעד אחד קדימה, כך שזה מומלץ בחום. 

 

אטרקציות מיוחדות במחירים טובים

זה לא משנה אם אתם עמלים היום על הפקת החתונה של הבת, תכנון בר המצווה של הבן או תכנון החתונה שלכם, כי בכל מקרה צריך להשקיע באירוע. אצלנו תוכלו להזמין לא רק שירות של בובות אלכוהול גדולות ויפות אלא תוכלו לשלב זאת בדילים נוספים שכוללים אטרקציות כמו: 

  • עשן כבד 
  • בלונים לחופה ולרחבת הריקודים 
  • מגנטים מכל הסוגים ועוד 

אם חשבתם לרגע שתשלמו מחיר גבוה מידי, כדאי שתדעו שאצלנו זה לא יקרה כי חלק ממה שאנו מקפידים עליו אלה מחירים שיהיו נוחים לכל הלקוחות שלנו. יש לנו ניסיון של יותר משלוש שנים בתחום ומעבר למקצועיות אנו גם מציעים אדיבות ושירות מכל הלב.