קונפטי

 

DSC_0447 DSC_8585 resized_21O_7962 SBA_8208

 

חגיגות כמו אירועים זה מסוג אותם הדברים שלא עושים כל יום, ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, הייתם רוצים לעשות הכול כדי שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח. אנחנו בMAGNET ONE זו הכתובת הנכונה שאליה כדאי לכם לפנות לשם כך, כי אחרי יותר משלוש שנות ניסיון שצברנו בתחום אנחנו יכולים להבטיח שניתן לכם שירות מקצועי, אדיב וכזה שכולל יחס אישי וחם לכל לקוח.

הרגע הזה שבו אתם צועדים לחופה, הרגע שבו הכריזו עליכם כעל בעל ואישה או רגעים אחרים בתוך האירוע שלכם אלה הרגעים הכי חשובים ומרגשים. לכן ברור שצריך להוסיף להם אלמנטים שונים שלא ישאירו עין אחת יבשה בקהל, ותותחי קונפטי זו בחירה נהדרת לאטרקציה שתוכל לשדרג את החגיגה ואת ההתרגשות ממנה. שילוב של תותחי קונפי משפר כל אירוע כי זה מקנה ייחודיות ויוצר רושם מרהיב, אז למה שלא תתקשו עוד היום להזמנת השירות?

את הקונפי ניתן יהיה לשלב בכל רגע ובכל שלב באירוע שבו אתם תבחרו, כך שהתוצאה הסופית תהייה כזו שבוודאי תאהבו ותתרגשו ממנה מאוד.

מקצועיות לכל אורך הדרך

זה לא משנה אם אתם רוצים לשלב באירוע שלכם אטרקציות כמו:

  • מכונה של בועות עשן
  • מכונה של בועות סבון
  • קונפטי
  • או כל מיני מזכרות מקסימות כמו מגנטים לאירועים, כי בכל מקרה בוודאי תרצו להפקיד את המשימה הזאת בידי המומחים בתחום. הצוות המקצועי שלנו בחברת דאבל שוט ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ואמין.