עשן כבד

 

_DSC6314 _DSC8505 DSC_0819 DSC_0820 DSC_2074 DSC_2085 DSC_2094 DSC_5812

חושבים על הפקה של אירוע קרוב? רוצים לעשות הכול כדי שהחגיגה תהייה מוצלחת? אם כך, כחלק מהדברים שעליהם כדאי לכם לחשוב מומלץ להתייחס גם לעיצוב ולאווירה. אצלנו בחברת MAGNET ONE  תוכלו להזמין, בין היתר, מכונות עשן כבד, דבר שיהפוך את רחבת הריקודים שלכם למקום שאנשים לא יפסיקו ליהנות ממנו.  העשן הוא על בסיס קרח יבש והוא יכסה את רחבת הריקודים שלכם כבר מהרגע של הסלואו הראשון בשכבה אחידה, דבר יוסיף מאוד לאווירה ולכל ההתרגשות. כמו כן, את הזמנת שירותי העשן הכבד ניתן יהיה לשלב בעוד חבילות ודילים לאירוע, כמו מגנטים ושאר אטרקציות מיוחדות.

אנו עוסקים בתחום האטרקציות השונות לאירועים כבר שנים רבות, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום להזמנת השירות? אצלנו תמצאו תמיד:

  • מחירים נוחים
  • איכות ללא פשרות
  • שירות אדיב וסובלני לכל לקוח
  • אנו מאמינים שהאירוע שלכם זה הזמן שבו מגיע לכם ליהנות, וזה כלל לא משנה אם מדובר על אירוע כמו בת מצווה, אירוע עסקי או כל חגיגה אחרת שאתם מתכננים מזה שבועות רבים. לכן נשמח לקחת חלק ולהשתתף בכל מה שקשור לאווירה במקום.

כל האטרקציות במקום אחד

פעמים רבות קורה שכאשר פונים אל אנשי מקצוע בתחום האטרקציות לאירועים מגלים שעבור כל אטרקציה צריך לפנות אל חברה אחרת. אצלנו, לעומת זאת, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הכול במקום אחד, וזו עוד סיבה טובה שבגללה אנחנו הכתובת הנכונה. אנו מציעים לכם לא רק מכונות עשן אלא גם בלונים, צילום מגנטים לאירועים ועוד, כך שאצלנו תוכלו לקבל מענה אחד על כל הדרישות של האירוע.